Twój osobisty
coach i mentor (online)

Biznesowe
Karty Mocy

Stworzone specjalnie dla tych, którzy chcą zmieniać swój biznes.

Biznesowe Karty Mocy są projektem innowacyjnym, pełniącym rolę Twojego osobistego coacha i mentora, który pojawia się w dowolnym momencie Twojego dnia (sam decydujesz, o której uruchamiasz kartę) i proponuje Ci poprawę Twojego działania w określonym zakresie lub inspiruje Cię do podjęcia nowych działań biznesowych. Cały zestaw zawiera instrukcję, 45 kart z działaniami oraz 9 kart z pytaniami wspierającymi.

  Ludzie, którzy Cię otaczają nie zawsze są gotowi na Twoje emocje, jednak zawsze są gotowi na Twoje decyzje.

  Robert Suszko

  .

  Zapewne znasz ten moment, kiedy wracasz z dobrych warsztatów czy szkolenia, a Twoja energia do działania rozrywa Ci duszę na tysiące kawałków, żeby to już się wydarzało, abyś mógł właśnie teraz działać. Pewnie też znasz dobrze, to co się dzieje po kilku dniach, czasami tygodniach. Jakby wszystko przygasa.

  Stąd też wziął się pomysł na narzędzie coachingowo-mentorskie o nazwie Biznesowe Karty Mocy.

  To system online, w którym przez 365 dni otrzymujesz wsparcie decydujące o Twojej koncentracji na kluczowych działaniach biznesowych. Każde działanie określone jest w taki sposób, aby prowadziło Cię do podejmowania decyzji i osiąganiu założonych rezultatów.

  To system, który nie pozwoli Ci przejść obojętnie obok spraw, które decydują o skuteczności wszystkich Twoich działań biznesowych.

  1. Usiądź wygodnie i wykonaj wszystko zgodnie z poleceniami poniżej – zadania od 1 do 6.
  2. W trakcie dnia skoncentruj swoją uwagę na punkcie 4 i cierpliwie go realizuj.
  3. Wieczorem wyciągnij wnioski.

  Jestem przekonany, że będzie to Wartościowa Inspiracja Biznesowa na 365 dni Twojego życia. A jeżeli włożysz w to trochę zaangażowania, to zauważysz rozwiązania, które mogą poprawić jakość Twojego biznesowego życia oraz dbania o bycie prawdziwym Człowiekiem w biznesie czyli tym, który szanuje siebie i innych ludzi i na tym opiera swoją biznesową strategię.

  • Zadanie 1

   Wylosuj Biznesową Kartę Mocy klikając w obrazek.
  • Zadanie 2

   Jakie myśli przyszły Ci do głowy po przeczytaniu karty?
  • Zadanie 3

   Co zwróciło Twoją szczególną uwagę?
  • Zadanie 4

   Co dzisiaj zrobisz z tym o czym przeczytałeś? (zobowiązanie)
  • Zadanie 5 (wieczór)

   Co dzisiaj zrobiłeś ze swoim zobowiązaniem?
  • Zadanie 6 (wieczór)

   Zapisz jakie wnioski zabierasz z dzisiejszego dnia.

  Twórca i pomysłodawca Biznesowych Kart Mocy.

  Trener biznesu koncentrujący się na obszarach zarządzania sobą w biznesie, motywowania, rozwoju osobistego oraz finansowego. Ma unikalną umiejętność prowadzenia treningów w sposób, który pobudza odbiorców do natychmiastowego wdrażania w praktyce poznawanych technik i narzędzi.

  Przedsiębiorca oraz twórca koncpecji i narzędzi biznesowych, które wdrażał w prowadzonych przez siebie firmach oraz podczas treningów personalnych.

  Absolwent Master of Business Administration, Executive (Uniwersytet Śląski – IAE Aix-Marseille Graduate School o Management) oraz uczestnik wielu szkoleń międzynarodowych organizowanych przez największe firmy szkoleniowe globu.

  Umiejętności trenerskie oraz wiedzę zdobywał jako praktyk biznesu i sceny, wykładowca prywatnych uczelni, oraz absolwent jednego z najbardziej cenionych międzynarodowych szkoleń trenerskich Train the Trainer Blaira Singera.

  Autor ponad 60 artykułów o tematyce biznesowej oraz poruszającej warsztat rozwoju osobistego i finansowego.

  Pasjonat wschodnik sztuk walki, praktykujący od ponad 27 lat. Posiadacz stopnia mistrzowskiego 1 dan w karate kyokushin.

  GO!towy

  NA NOWE REZULTATY
  W BIZNESIE?

  Twój KOD do strony, na której Biznesowe Karty Mocy będą dla Ciebie dostępne zostanie przesłany na Twoje konto mailowe 28.02.2019 roku.

  Przedsprzedaż
  do 28.02.2019