Twój osobisty
coach i mentor (online)

Business Point

Stworzone specjalnie dla tych, którzy chcą zmieniać swój biznes.

System Business Point jest innowacyjnych narzędziem autocoachingu, pełniącym rolę Twojego osobistego coacha i mentora, który pojawia się w dowolnym momencie Twojego dnia (sam decydujesz, o której uruchamiasz Business Point) i proponuje Ci poprawę Twojego działania w określonym zakresie lub inspiruje Cię do podjęcia nowych działań biznesowych. Cały zestaw zawiera opis Procesu, 45 kart Business Point, 12 kart Pytania oraz 12 kart Postawy.  W finale Procesu jest delegowanie zadań i wezwanie do działania.

  Ludzie, którzy Cię otaczają nie zawsze są gotowi na Twoje emocje, jednak zawsze są gotowi na Twoje decyzje.

  Robert Suszko

  .

  Zapewne znasz ten moment, kiedy wracasz z dobrych warsztatów czy szkolenia, a Twoja energia do działania rozrywa Ci duszę na tysiące kawałków, żeby to już się wydarzało, abyś mógł właśnie teraz działać. Pewnie też znasz dobrze, to co się dzieje po kilku dniach, czasami tygodniach. Jakby wszystko przygasa.

  Stąd też wziął się pomysł na narzędzie coachingowo-mentorskie o nazwie Business Point.

  To system online, w którym przez 365 dni otrzymujesz wsparcie decydujące o Twojej koncentracji na kluczowych działaniach biznesowych. Każde działanie określone jest w taki sposób, aby prowadziło Cię do podejmowania decyzji i osiąganiu założonych rezultatów.

  To system, który nie pozwoli Ci przejść obojętnie obok spraw, które decydują o skuteczności wszystkich Twoich działań biznesowych.

  1. Usiądź wygodnie i wykonaj wszystko zgodnie z poleceniami poniżej – zadania od 1 do 5.
  2. W trakcie dnia skoncentruj swoją uwagę na Business Point i go realizuj.
  3. Wieczorem wyciągnij wnioski i uruchom wezwanie do działania – delegując zadanie.

  Business Point to Skuteczny System na 365 dni Twojego biznesowego życia. A jeżeli włożysz w to trochę zaangażowania, to zauważysz rozwiązania, które mogą poprawić jakość Twojego biznesowego życia oraz dbania o bycie prawdziwym Człowiekiem w biznesie czyli tym, który szanuje siebie i innych ludzi i na tym opiera swoją biznesową strategię.

  PROCES

  1. Odwróć kartę PROCES.
  2. Wykonuj polecenia po kolei.  Bądź skoncentrowany na rezultacie.
  3. Załóż notatnik i notuj odpowiedzi na wszystkie pytania PROCESU.

  BUSINESS POINT

  1. Odwróć kartę BUSINESS POINT. (wybór jest losowy)
  2. Przeczytaj i zanotuj w notatniku to, co przyciąga Twoją uwagę zgodnie z pytaniami PROCESU.

  PYTANIE

  1. Odwróć Kartę PYTANIE. (wybór jest losowy)
  2. Wprowadź korekty do notatek.
  3.
  4. 

  POSTAWA

  1. Odwróć Kartę POSTAWA. (wybór jest losowy)
  2. Wprowadź korekty do notatek.
  3.
  4. 

  WNIOSKI/DELEGUJ ZADANIA

  1. Wyjmij notatnik i przeczytaj uważnie wszystkie swoje notatki.
  2. Wpisz WNIOSKI z całego dnia do formularza.
  3. Wyślij do siebie lub do osoby, która będzie kontynuowała zadanie. (deleguj)

  Twórca i pomysłodawca systemu Business Point.

  Trener biznesu koncentrujący się na obszarach zarządzania sobą w biznesie, motywowania, rozwoju osobistego oraz finansowego. Ma unikalną umiejętność prowadzenia treningów w sposób, który pobudza odbiorców do natychmiastowego wdrażania w praktyce poznawanych technik i narzędzi.

  Przedsiębiorca oraz twórca koncpecji i narzędzi biznesowych, które wdrażał w prowadzonych przez siebie firmach oraz podczas treningów personalnych.

  Absolwent Master of Business Administration, Executive (Uniwersytet Śląski – IAE Aix-Marseille Graduate School o Management) oraz uczestnik wielu szkoleń międzynarodowych organizowanych przez największe firmy szkoleniowe globu.

  Umiejętności trenerskie oraz wiedzę zdobywał jako praktyk biznesu i sceny, wykładowca prywatnych uczelni, oraz absolwent jednego z najbardziej cenionych międzynarodowych szkoleń trenerskich Train the Trainer Blaira Singera.

  Autor ponad 70 artykułów o tematyce biznesowej oraz poruszającej warsztat rozwoju osobistego i finansowego.

  Pasjonat wschodnik sztuk walki, praktykujący od ponad 27 lat. Posiadacz stopnia mistrzowskiego 1 dan w karate kyokushin.

  GO!towy

  NA REZULTATY
  W BIZNESIE?

  Twój KOD do strony, na której jest dostępny dla Ciebie cały system Business Point zostanie przesłany na Twoje konto mailowe po dokonaniu zakupu.